Golfbaan De Texelse is weer open! Bekijk hier het protocol veilig sporten. Graag vooraf online reserveren.

Baanstatus
Baan
Qualifying
Vervoer
Greens
Driving range

Laatste update:

Uitloggen ...

Regelvraag 40

16 april 2019

Mag je in het licht van de nieuwe regels (versie 2019) gebruik maken van een zogenaamde stand up putter?

Dit is een putter, die rechtop blijft staan als je hem los laat.

Natuurlijk mag je met zo’n putter putten, maar….

Je mag de putter niet neerzetten, weglopen en je speellijn bepalen. Doe je dat wel dan handel je in strijd met Regel 10.2b(2) en volgt er een straf.

Je mag de putter wel zo dicht mogelijk achter of vóór de bal plaatsen en loslaten terwijl je je stand inneemt om te gaan putten. Het is in dat geval dus niet noodzakelijk de putter ook daadwerkelijk vast te houden

De Krim
De Krim — Meer texels